Sprawdź nasze nowe pokoje!
Dodane: 12 marca 2020

Centrum konferencyjne przedstawia pierwsze rezultaty prac modernizacyjnych w pokojach noclegowych.

Remont, którego pierwsze efekty zobaczyliśmy jesienią 2019, pokazał zupełnie nowe oblicze pokoi oraz łazienek w pokojach. Do dyspozycji gości oddajemy - łącznie 60 zmodernizowanych pokoi noclegowych dla 120 osób.

Nowa stylistyka pokoi podnosi standard, stonowanymi kolorami, nowym oświetleniem oraz nowymi elementami wyposażenia w postaci szaf, biurek, luster i krzeseł.

Dzięki takim rozwiązaniom nowe pokoje w bazie noclegowej zyskały nowy wygląd i stanowią doskonałą i integralną część oferty wynajmu sal  i organizacji szkoleń w Centrum Konferencyjnym.

Zapraszamy do rezerwacji pokoi noclegowych!

Powrót do poprzedniej strony

Z naszych usług korzystali...

Rezerwacja

CKS | GODZINY REZERWACJI
Godziny rezerwacji:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
Telefon:
CKS | E-MAIL
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY
ul. Bobrowiecka 9

Email: recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
Zobacz Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty w serwisie mojekonferencje.pl Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty

Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.