Witamy na stronie!

Witamy na stronie!

Centrum Konferencyjno - Szkolniowe Fundacji Nowe Horyzonty to duży ośrodek położony na warszawskim dolnym Mokotowie. Panuje tutaj cicha i spokojna atmosfera sprzyjająca zarówno prowadzeniu szkoleń jak i odpoczynkowi. W pobliżu naszego Centrum znajdują się Park Łazienkowski, Pałac oraz Park Ujazdowski, Stare Miasto czy Pałac w Wilanowie.

Oferujemy wynajem sal kongresowych, konferencyjnych i szkoleniowych o zróżnicowanym wyglądzie i standardzie, w których możliwa jest organizacja imprez nawet do 1800 osób. Dzięki bogatej infrastrukturze umożliwiamy również organizację imprez masowych na wolnym powietrzu.

Klientom organizującym szkolenia z zakresu informatyki udostępniamy sale komputerowe, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy.

Zachęcamy także do skorzystania z naszej sali sportowej, znakomicie nadającej się do uprawiania takich dyscyplin jak: siatkówka, koszykówka, halowa piłka nożna czy tenis.

W ramach usług oferujemy również wygodne i komfortowe  pokoje gościnne w naszej bazie noclegowej oraz restaurację "Plikaro", zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę cateringową.

Zarówno nasi Klijenci, jak i osoby z zewnątrz mogą skorzystać z całodobowo strzeżonego parkingu z miejscem dla 150 samochodów osobowych oraz 4 autokarów.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszymi pracownikami.

Zapraszamy!

Z naszych usług korzystali...

Rezerwacja

CKS | GODZINY REZERWACJI
Godziny rezerwacji:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON
Telefon:
+48 22 559 22 01
CKS | E-MAIL
KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe

Kontakt

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY
ul. Bobrowiecka 9
00-728 Warszawa

Telefon: +48 22 559 22 01
Email: recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl
Zobacz Centrum Konferencyjno Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty w serwisie mojekonferencje.pl Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty

Zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Copyright © 2018 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tagi