FNH | SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Witamy na stronie!

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe przy ul. Bobrowieckiej 9 to jeden z największych obiektów konferencyjnych w Warszawie.

Kompleksowość oferty, ogromny potencjał oraz wieloletnie doświadczenie to cechy, które wyróżniają nas na tle innych centrów konferencyjnych.

Nasza propozycja to:

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe to wielofunkcyjna  przestrzeń konferencyjna z dogodną infrastrukturą i bardzo dobrą  lokalizacją - na dolnym Mokotowie, zapewniająca komfort i efektywność prowadzonych zajęć.  Spokojna atmosfera sprzyja prowadzeniu szkoleń, a cicha okolica sprawia, że po intensywnym dniu uczestnicy konferencji mogą liczyć na odpoczynek korzystając z noclegu.

Niedaleko naszego Centrum znajdują się Łazienki Królewskie i Wilanów. Bliski i prosty jest także dojazd do Śródmieścia Warszawy.

Proponujemy wynajem dużych sal konferencyjnych dla firm, fundacji i stowarzyszeń, różnego rodzaju instytucji publicznych i prywatnych, a także klientów indywidualnych. Nasza oferta pozwala na wynajem sal, które będą służyły pod wszelkiego rodzaju szkolenia, warsztaty, konferencje, kongresy, sympozja, egzaminy państwowe, spotkania biznesowe oraz eventy firmowe. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego, posiadają nowoczesny sprzęt konferencyjno – prezentacyjny oraz nielimitowany dostęp do Internetu WiFi.

Dysponujemy salami o zróżnicowanej powierzchni, co daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego wydarzenia. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i elastyczność w przypadku zmiany swoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą konferencyjną, macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie sale konferencyjne i noclegi już dziś!

Nasza oferta:

Lokalizacja

Nasze Centrum Konferencyjne w Warszawie na Mokotowie to doskonała lokalizacja do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń wraz noclegami.

Gwarantuje to szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, w tym oddalonym zaledwie o 5 km centrum Warszawy oraz łatwe dotarcie z głównych punktów miasta:
- z Dworca Centralnego autobusem 131 (25 min)
- z Lotniska Chopina autobusem nr 148.

Rezerwacje

CKS | GODZINY REZERWACJI
Dział rezerwacji
dostępny jest dla Państwa:
Poniedziałek - Niedziela: 24h
CKS | TELEFON